Hlavní nabídka

Partneři & sponzoři

ÄŚestnĂ˝ partner

Vetropack

 


Partneři

ZOĹ I trans

Firma byla založena v roce 1994, kdy jsme začali s pěstováním révy vinné na 15 ha. V roce 1995 jsme započali pěstovat okurky nakladačky na ploše 2ha. Během dalších let se výměra okurek každým rokem výrazně zvyšovala. V dalších letech postupně přibyly brambory a v roce 2004 i další druhy zeleniny – paprika, zelí. Pro udržení kvality jsme započali s využíváním kapkové závlahy, kterou nyní používáme na téměř 100% plochy. V roce 2006 jsme pěstovali zeleninu pod závlahou na ploše 80 ha, a vyprodukovali téměř 4 000 tun okurek.

V roce 1998 jsme založili sdružení s panem Markem Šimberou, který se od roku 1997 zabýval autodopravou. V kombinaci se zemědělstvím se autodoprava ukázala jako velmi výhodná. A postupně se stala naším dalším stěžejním pilířem. Autodoprava v naší firmě zažila zejména v posledních letech extrémní růst. Provozujme kamionové soupravy (plachtová + skříňová) jezdící vnitrostátní i mezinárodní dopravu.

Samozřejmostí je pro nás pojištění. V zemědělství je to pojištění klimatických rizik. U okurek je to krupobití, záplava, vichřice, u vinné révy je to zimní, jarní mráz a krupobití.

V autodopravě jsou všechny vozy havarijně pojištěny. Také je pro nás samozřejmostí pojištění nákladu. Firma má sjednané pojištění právní ochrany.


Humbaur

 


KARS

Firma KARS byla založena v roce 1991 a to nejprve jako sdružení fyzických osob. Její činnost byla zahájena otevřením první prodejny v obci Hartvíkovice na okr. Třebíč.

Prodávaným sortimentem bylo především průmyslové zboží. V roce 1992 jsme uzavřeli jednu z prvních dealerských smluv na prodej elektromotorů MEZ (dnes SIEMENS). Pro výkon této činnosti byla v témže roce otevřena první naše brněnská provozovna v sídle firmy na Ponávce. Našim záměrem byl prodej kompletního elektroinstalačního materiálu. Tomu odpovídalo převzetí a rekonstrukce dalších prostor v objektu. Dalším získáváním obchodních prostor se nám podařilo realizovat i dlouhodobý záměr na rozšiřování sortimentu do dalších, vzájemně navazujících oblastí.


Zabloudil

Společnost Zabloudil působí v oblastech kultury, sportu, cestovního ruchu a vzdělávání. Tradice, kvalita, profesionalita, bezpečnost, zábava a dobrá cena je předsevzetím našeho početného pracovního týmu a všech našich firemních divizí.


Websy.cz

Propagace na webu je dnes nedílnou a nutnou součástí každého podnikání. Ve Websy jsme si toho plně vědomi a vždy děláme vše pro to, aby byla co nejefektivnější. Působíme převážně v Brně a okolí a nabízíme komplexní nabídku služeb, počínaje tvorbou webu s nasazením redakčního systému, přes tvorbu a optimalizaci obsahu, fotografie produktů, zařazení do Google Maps, tvorbu propagačních materiálů až po jeho propagaci na Facebooku. Při tvorbě si zakládáme na spolupráci s majiteli webů i jeho uživateli. Díky tomu se nám daří dosahovat těch nejlepších výsledků. 

www.websy.cz


Satum